BAŞKAN DEMİRBAĞ AK PARTİ'DEN ADAY ADAYI!

Elazığ’da Adalet ve Kalkınma Partisin’den Aday adaylığı için ilk resmi müracaatı Mis Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Demirbağ yaptı.
Bu haber 2018-04-29 12:29:24 eklenmiştir.

Elazığ’da AK Parti Milletvekiliği aday adaylığı için ilk resmi müracaatı Mis Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Demirbağ  yaptı.

27. Dönem Milletvekilliği seçimlerine müracaatıyla ilgili açıklama yapan,Mis Holding Yönetim Kurulşu Başkanı Nihat Demirbağ

24 Haziran 2018 tarihinde yapılacak olan 27. Dönem TBMM genel seçimleri için, son 16 yılda Türkiye'ye birçok konuda çıta atlatan, gönül verdiğim AK PARTİ’den Elazığ milletvekili aday adaylığı resmi başvurumu yaptım.

28 yıldır 1.000 personel, 10 ayrı şirkette yönetim kurulu başkanı olarak 1.000 ortak ve bir çok yatırımla ilimize severek, inanarak gayretle hizmet ettim.  İlimizde hala yüzlerce personel çalıştıran önemli hizmet bıraktım.

Hedefimiz dürüst, adaletli güvenilir ilkeli ve seviyeli değerlerle bu siyaseti amacına uygun hep birlikte yürütmektir. Bu sebeple sizlerin desteği ve hayır duasıyla gönül birliği içerisinde yolumuza devam etmek istiyoruz.

AK Parti kurulduğu günden bugüne girdiği her seçimde milletten aldığı oyla partinin gücüne güç katmıştır ve ciddi anlamda kurumsallaşmıştır. Bunu da milletimiz görmektedir.

Yurt dışındaki Türk vatandaşlarını da dik duran kendine güvenen Türkiye sevdalısı haline getirmiştir. Eskiden iş için Türkiye'den gidenler bugün yine iş için Türkiye'ye dönmeye can atmaktadırlar.

Kısacası siyaset aziz milletimize hizmet makamı haline getirilmiştir. İnanıyorum ki bundan sonra bu daha da güçlendirilecektir.  

Yeni Cumhurbaşkanlığı sistemiyle de daha hızlı kararlar alabilen, bürokrasi yükünden arınmış, kendinden emin bir yönetim şekliyle Türkiye yoluna devam edecektir. Coğrafyamızın içerisinde bulunduğu kan ve gözyaşı durmazken belirleyici bir güç haline gelen Türkiye’nin vakit kaybetmeden erken seçimle milletimizden bir kez daha kuvvetli bir “durmak yok, yola devam” oluru alacağına inancımız tamdır.

Yeni sistem içerisinde biz de görev aldığımız takdirde en büyük gayretimiz özellikle istihdam olacak Elazığ'daki yatırımcı ve girişimcinin önünün açılması noktasında Elazığ ekonomisinin daha iyiye ve daha ileriye götürülmesine katkı vermek için yatırımcı, girişimci, üretimci ve ihracatın yardımcısı olmak en büyük amacım olacaktır. 

En çok anladığım ve tecrübeli olduğum ekonomi ve istihdam sahasında gayret sarf edeceğim. İnşaAllah seçilirsem "seçilip Ankara'ya giden değil, seçilip Elazığ'a hizmet veren milletvekili" olacağım.

Elazığ ilimize ve ülkemize bir dönem de milletvekili olarak hepimize lazım olan yasamada ve ekonomide hizmet etmek istiyorum. En içten sevgi ve saygılarımla

ETİKETLER : Mi s Holding Nihat Demirbağ Ak parti aday adayı 24 haziran
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer YEREL haberleri
E-Mail Bülten Kaydı
DÖVİZ KURLARI
Kur Alış Satış
Dolar 5.7438 5.7669
Euro 6.3760 6.4016
HAVA DURUMU
ISTANBUL
ARŞİV
- -
ANKET
REFERANDUMU DESTEKLİYORMUSUNUZ?
EVET
HAYIR
SÜPER LİG PUAN DURUMU
EFAHaber

©
Copyright 2015 EFAHaber. Tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz